• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Piedāvājums no Laika Bankas sadarbības partnera - kompānijas Octopus Telecom!

Publicēts Otrdiena, 26 Augusts 2014 Autors Сергей Александрович

Diennakts bezlimita zvani uz mobīlo un stacionāro tīklu telefoniem 16 dažādās valstīs par 3 man-hours! Krievija, Kazahstāna, Ukraina, Armēnija, Gruzija, Latvija, Lietuva, Polija, Itālija, Francija, Anglija, Vācija, Spānija, Izraela, ASV un Kanāda.

Kā zimantot šo speciālo piedāvājumu:

Lai izmantotu šo speciālo piedāvājumu, no sava konta Laika Bankā pārskaitiet 3 man-hours uz “octopus” kontu, maksājuma aprakstā norādiet numuru, kuram vēlaties aktivizēt piedāvāto pakalpojumu. Uz jūsu norādīto telefona numuru stundas laikā tiks nosūtīta SMS, kas apstiprinās pakalpojuma aktivizāciju.. No SMS saņemšanas brīža sāksies laika atskaite diennaktij bezlimita zvaniem no šī telefona numura.

Jūs varat zvanīt uz jebkuriem telefoniem šādās valstīs: Krievija, Kazahstāna, Ukraina, Armēnija, Gruzija, Latvija, Lietuva, Polija, Itālija, Francija, Anglija, Vācija, Spānija, Izraela, ASV un Kanāda.

Akcijas noteikumi:

 

  1. Akcija norisinās no 2014. gada 26. augusta līdz 2014. gada 30. septembrim;
  2. Pakalpojumu var pieslēgt tikai mobīlajiem telefoniem Latvijā;
  3. Pakalpojums tiek pieslēgts pēc 3 man-hours pārskaitījuma uz oktopus kontu Laika Bankā un SMS saņemšanas, kas apstiprina pakalpojuma aktivizēšanu;
  4. Bezlimita zvanus uz mobīlo un stacionāro telefonu numuriem var veikt uz šādām valstīm: Krievija, Kazahstāna, Ukraina, Armēnija, Gruzija, Latvija, Lietuva, Polija, Itālija, Francija, Anglija, Vācija, Spānija, Izraela, ASV un Kanāda;
  5. Katram telefona numuram var aktivizēt pakalpojumu uz diennakti tikai vienu reizi par 3 man-hours;
  6. Jūs varat apmaksāt un aktivizēt  pakalpojumu diennakts bezmaksas zvaniem vairākiem telefona numuriem;
  7. Steidzaties aktivizēt pakalpojumu, dalībnieku skaits ir ierobežots;
  8. Sīkāku unformāciju Jūs varat iegūt zvanot operātoriem pa telefona numuru: 29361064.

Informācija par partneri:

Kompānija OCTOPUS telecom piedāvā telekomunikācijas pakalpojumus jau 5 gadus Lielbritānijā, bet no  2014. gada ir uzsākusi savu darbu arī Latvijā.

Galvenais darbības virziens ir pieslēgums pie bezlimita interneta, TV un VoIP telefonija.

Kopmānija ir reģistrēta Lielbritānijā 03.09.2009. ar numuru 7007920 un ir licenzēta kā telekomunikācijas operātors ar pievienotās vērtības nodokļa maksātāja licenzi VAT 138939761.

Jūsu rīcībā ir komanda ar pieredzējušiem speciālistiem ar individuālu pieeju katram klientam.

www.octopustelecom.co.uk