• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

"Apaļais galds": neliels pārskats un nākotnes plāni.

Publicēts Pirmdiena, 04 Novembris 2013 Autors Сергей Александрович

5. oktobrī Happy Art Museum (piektajā stāvā Galleria Riga) notika pirmā tematiskā tikšanās "Darbs veiksmīgā un draudzīgā kolektīvā ", kuru Laika Bankas dalībniekiem vadīja "Perspektīvo pētījumu institūta” speciālisti Valērijs Hļebņikovs, Gregorijs Dovžanskis un Aleksandrs Žuks.

Uz tikšanos ieradās 13 Laika Bankas dalībnieki, kopā ar Laika Bankas vadītāju Nikolaju Miščenkovu.

  • "Man patika. Tas bija interesanti - satikties ar jauniem cilvēkiem draudzīgā atmosfērā "- teica Nikolajs.
  • «"Lai arī ar lielāko daļu no sanāksmes dalībniekiem es tikos pirmo reizi, diskomfortu neizjutu. Gluži pretēji - bija jauki tikties un aprunāties ar pilnīgi svešiem cilvēkiem, uzzināt kaut ko par viņiem, pastāstīt par sevi, izteikt savu viedokli par dažādiem jautājumiem un veikt nelielus uzdevumus, kurus mums piedāvāja sanāksmes organizatori. Es būšu priecīga apmeklēt šādus pasākumus, ja tie kļūs par tradīciju "- iespaidos dalījās sapulces dalībniece Andžela.
  • "Pēc veiksmīgas pirmās tikšanās mēs nolēmām sagatavot Laika Bankas dalībniekiem tematisko programmu kompleksu, kuru mērķis ir izveidot sakarus un attīstīt savstarpējās attiecības starp Laika Bankas dalībniekiem, - teica Valērijs Hļebņikovs. - Mēs būsim priecīgi par jauniem dalībniekiem ".

Nākamās sanāksmes tēma - "Mēs pasaulē, kurā viss ir savstarpēji saistīts." . Pasākums notiks 9.novembrī no plkst. 13:00-15:00 Happy Art Museum t/c Galleria Riga piektajā stāvā, pēc adreses Dzirnavu iela 67. Ikviens var piedalīties šajā pasākumā un sekot FACEBOOK:

https://www.facebook.com/events/171453746388352

Turklāt ir plānota šī pasākuma tiešraide internetā mūsu mājas lapā, lai ikviens interesents varētu piedalīties šajā pasākumā attālināti.