• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Jauna iespēja Laika Bankas dalībniekiem.

Publicēts Svētdiena, 28 Jūlijs 2013 Autors Сергей Александрович

Laika Bankā ir jauns dalībnieks, un līdz ar to arī lieliska iespēja tiem, kuri vēlas uzlabot savas latviešu valodas zināšanas un pilnveidot savas sarunvalodas iemaņas.

Larisa - pieredzējusi latviešu valodas pasniedzēja ar lielu pieredzi un radošu pieeju. Strādājot ar skolēniem, viņai ir izveidojusies sava izpratne par mācību procesu un ir izstrādāta sava  metode. Larisa, kā Laika Bankas dalībnieks, ierosināja izveidot eksperimentālo mācību grupu tiem, kuri vēlas uzlabot savas latviešu valodas zināšanas, neatkarīgi no līmeņa.

Šobrīd ir iecere veidot intensīvu apmācību kursu ar divām nodarbībām nedēļā. Nodarbības paredzēts organizēt tirdzniecības centra Galleria Riga septītajā stāvā (Dzirnavu iela 67) - Happy Art Museum telpās. Ikviens var sūtīt savu pieteikumu,  informāciju par sevi, kā arī  ieteikumus par nodarbību laiku uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Alīnai Sabļinai. Tiklīdz būs tik daudz pieteikumu, lai varētu izveidot pirmo mācību grupu, mēs paziņosim Laika Bankas dalībniekiem mājaslapā un individuāli.

Laika Banka turpina savu darbību, lai īstenotu savstarpējās sadarbības iespējas visiem tās dalībniekiem!