• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

Datorzinību pamatu apguve senioriem.

Publicēts Otrdiena, 05 Februāris 2013 Autors Сергей Александрович

Bezmaksas trīs dienu seminārs „Datorzinību pamatu apguve senioriem” notiks no 25. līdz 27. martam no plkst. 10.30 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, kas atrodas Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

 

Jau vairāk nekā gadu Latvijā darbojas sociālais projekts Laika Banka, kas izveidots, uz sabiedriskās organizācijas "4p.lv" pamata. Šajā laikā iegūta laba pieredze, kas ļāvusi daudz cilvēkiem izmantot sistēmas pakalpojumus, par materiālo ekvivalentu izmantojot laiku. Vienlaikus Laika Banka varēja paplašināt savu darbības lauku, kura galvenais uzdevums - palīdzēt cilvēkiem. Tā notika labdarības pasākumi par brīvu izdalot jaungada eglītes,sniegts atbalsts krievu bibliotēkai LADA, bērnu namam Rēzeknē.  Šodien sabiedriskā organizācija «4p.lv» gatava uzsākt jaunu iniciatīvu, kuras mērķis ir palīdzēt veciem cilvēkiem. Nav noslēpums, ka pašreizējajā ekonomiskajā situācijā tieši pensionāri iekļuvuši neaizsargātāko cilvēku grupā. Šiem cilvēkiem ir visgrūtāk atrast darbu, viņu zināšanas un spējas sabiedrību praktiski neinteresē. Laika Banka plāno rīkot apmācības enerģiskiem cilvēkiem vecumā no 55 gadiem datoru zināšanu ābeces apguvē. Bankas brīvprātīgie gatavi pasniegt "Skype” pamatus, kā nosūtīt un saņemt e-pastus, kā veikt komunālos maksājumus, izmantojot internetu utt. Tas viss ne tikai paplašinās iespējas vecāka gadagājuma cilvēkiem saskarsmei ar bērniem, ģimeni, draugiem, bet arī ļaus ietaupīt naudu par maksājumiem. Tagad tiek meklēta iespēja ne tikai veikt trīs dienu apmācības, bet arī nākotnē piedāvāt interesentiem datora klasi.

Bezmaksas trīs dienu seminārs "Datorzinību pamatu apguve senioriem" notiek no 25.-27. martam no 10.30-13.00,  Eiropas Savienības mājā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

 

  • Pirmā apmācību diena tiks veltīta e-pasta izmantošanai;
  • Otrā diena veltīta "Skype" programmas apguvei;
  • Trešā diena veltīta maksājumu apstrādei un veikšanai internetbankā.

 

Katram dalībniekam būs iespēja ne tikai noklausīties lekciju, bet arī praksē pielietot iegūtās zināšanas, kā arī saņemt izdrukātus lekciju materiālus.

 

Lai piedalītos seminārā, lūdzam sūtīt savu kontaktinformāciju (Vārds, uzvārds, tālruņa numurs) uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet pa tel. 26808303 (Tele2), darba dienās, no 10.00-16.00, vai sazinieties ar mūsu operatoriem: http://4p.lv/lv/kontakti.html, kā arī facebook: http://www.facebook.com/events/155576884594242