• Laika Banka
  • Mūsu operātori gaida Jūsu zvanu

„Zadorinka” uzaicina draugus

Publicēts Otrdiena, 12 Jūnijs 2012 Autors Сергей Александрович

1.un 2.jūnijā bērnu horeogrāfiskais ansamblis „Zadorinka” Rīgā novadīja bērnu horeogrāfijas mākslas ikgadējo starptautisko labdarības festivālu „Zadorinka ielūdz draugus”, kas bija veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.

Daudzu gadu laikā festivāls ir kļuvis populārs un notiek augstā profesionālā līmenī. Tajā piedalās horeogrāfiskie kolektīvi no Latvijas, Krievijas, Lietuvas. Uz koncertu vienmēr tiek aicinātas daudzbērnu ģimenes, bērni no bērnunamiem, internātiem, no maznodrošinātām ģimenēm.

Festivāla ietvaros notiek meistar-klases, kuru laikā horeogrāfi un kolektīvu vadītāji demonstrē krievu deju festivāla dalībniekiem. Festivāls veicina kultūras saišu stiprināšanu valstu starpā, citu tautu kultūru iepazīšanu.

Šogad festivālā piedalījās deju ansamblis „Sozvedije” no Petrozavodskas, bērnu deju kolektīvs „Čudesņiki” no Sankt-Pēterburgas, deju kolektīvs „Aušrele” no Šauļiem, Latvijas deju kolektīvi „Dzintariņš”, „Pienenīte”, „Pērlīte”, „Pērle”, „Zadorinka”, „Rondo”, „Grande”, „Māgaļ”, Zitas Ersas studija, Allas Saharovas studija, „Arabeks”, „Romantika”.

Festivāla laikā notika mantu, saldumu un rotaļlietu vākšana trūcīgo ģimeņu un daudzbērnu ģimeņu bērniem , bērnunamu un internātu bērniem. Visi,kuri vēlējās, varēja atnest jaunas mantas, rotaļlietas, saldumus, tādējādi iepriecinot bērnus.

Laika Banka sniedza informatīvu atbalstu šim jaukajam pasākumam, kā arī laikā līdz koncerta sākumam organizēja izklaides pasākumu bērniem.